Part name: PSC30R-120-R
Manufacturer: Phihong Phihong
Description: wall mounted AC 30W 12V 2.5A adapter
Image Part No Mfg Description Data Sheet Download Pricing
Quantity
PSC30R-120-R
PSC30R-120-R
Phihong
Plug-In AC Adapters 30W 12V 2.5A
Data Sheet
Negotiable
Quantity
PSC30R-120-R
PSC30R-120-R
Phihong